Kåt hemmafru som bor utanför Örebro behöver bli påsatt flera gånger i veckan och knull dagtid funkar. Maken jobbar borta i veckorna och jag kan ses lite när som helst. Helst ska våra sköna sexträffar ske hos dej men om du också är gift/upptagen så kan vi ses hos mej. Söker en och samma man för regelbundna träffar. Eller eventuellt två killkompisar som kan knulla mej samtidigt eller alternera.
Jag är en het mogen kvinna med en konstant sexlust och blir sällan helt tillfredsställd. Du/ni får gärna vara yngre men som yngst 25 år. Jag går igång på yngre män och sedan så vet jag att ni kan knulla mycket och länge. Det gjorde jag också när jag var ung var jag kåt men nu njuter jag på ett helt annat sätt, mer avslappnat kan man säga.
Kåt hemmafru ska vara otrogen – Jag bor i Örebro
Eftersom jag ska vara otrogen och olydig så måste detta ske ytterst diskret, är vi överens om det? Jag kommer inte att åka till dej, vi ses alltid hos mej, det går inte att diskutera! Möjligen kan jag hämta dej vid tåget/bussen om det skulle behövas! Det enda vi ska ha det är sex, kanske delar vi en flaska vin någon gång och snackar om livet. Men i övrigt vill jag inte umgås, det enda jag är ute efter är sex, jag är som sagt en KÅT kvinna och inte din nya vän.
Jag ser bra ut, har stora pattar och en trång mogen fitta som suktar efter en hård villig ung kuk. Kan du komma hem till mej snarast möjligt? Jag väntar och längtar! 100% diskreta träffar!

Hej jag 44 år vältränad Personligtränare kan tillfredsställa dig hur mkt du vill 🙂 puss o kram om
du e intresserad bara höra av dig 👌