Hej, jag är en sexig och mycket sexsugen fru på 43 år och min man jobbar borta under veckorna. Jag är så otroligt sexuellt utsvulten och jag söker därför en hemlig älskare som kan besöka mig regelbundet. Gärna 2-3 gånger i veckan om möjligt. Jag har bland annat en vild sexfantasi som jag längtar efter att förverkliga och jag hoppas att du kan hjälpa mig med det.
Jag, en sexsugen fru har denna sexfantasi:
Min sexfantasi går ut på att du kommer hem till mig som en hantverkare som ska reparera vår terass. Vi kommer att ”jobba” tillsammans, men jag vill att du ska ta pauser och ta hand om mig på olika sätt. Du ska vara diskret, jag är trots allt gift. Dock i ett äktenskap med ett sexliv som inte är så speciellt aktivt.
Möjligen kanske du, jag och maken kan ha det skönt alla tre framöver, men vi får se. Jag vet att maken skulle uppskatta en trekant, vi har pratat lite om det nämligen. Jag är en mogen kvinna och en sexsugen fru och jag älskar sex och rollspel. Så ni som har synpunkter på att jag vill vara och kommer att vara otrogen. Er bryr jag mej inte om, detta är mitt liv och mitt samvete.
Jag söker en riktig man som också är passionerad och vill ha vanlig vaniljsex och utan att blanda in några känslor. Åldern är bara en siffra, men du ska vara över 23 år. Att du är ren och fräsch tar jag för givet och att du är nyduschad när du kommer hem till mig. Sugen på att knulla en kåt hemmafru??

Hejsan, här finns en särbo kvinna som tänkte vara lite busig. Min särbo bor väldigt långt bort så vi kan inte ses så ofta. Det innebär att jag inte blir tillfredsställd så som jag behöver. Därför känner jag att jag måste träffa en annan man som vill träffas, så jag måste
Hejsan hallå! Jag letar efter en hemlig älskare och jag som gör det är 
Ska vi ha en hotellnatt fylld med sex och njutning som en engångs grej? Jag som söker är en
Hej, jag ska jobba lite till och från i Västerås och därför söker jag sex i Västerås. Det jag söker är en kåt man som vill komma dit där jag bor när jag är där och jobbar. Jag bor inte på hotell utan mitt företag har ordnat en annan lösning. Vem är jag då? Jo, jag är en
Finns här en upptagen man som söker en hemlig älskarinna? Mitt utseende är jag mycket nöjd med, jag är blond,
Gift kvinna söker dagtids knull och helst med en gift/upptagen man men det är inte något krav.
Jag söker riktigt kåta män och jag vill ha knull dagtid! Vem jag är? Jo, jag är en 