Stor kuk sökes!

mogen kvinna söker en man med en stor kuk och du ska bo i malmöÄr du en kille som har en stor kuk och bor i Malmö? Då ska du skriva till mej, en mogen kvinna vars mogna fitta suktar efter en rejäl kuk.

Jag ser väl okej ut, inte trådsmal precis, utan skulle nog kalla mej för en mullig kvinna. Så lite hull måste du gilla annars lär det inte funka, du får gärna också ha några kg för mycket. En stor nallebjörn är mysigt, det är så härligt att krypa in i en stor famn!

Nu är det så här, jag är singel och trivs väl bra med det. Jag vill bara vara tydlig med att det inte är kärleken jag söker här. Men dyker mannen med stort M upp så säger jag naturligtvis inte nej, vem gör det liksom?!

Jag vill sexdejta en man i Malmö som har stor kuk

Jag vill att vi har sköna sexträffar utan krav på varandra, vi ses när vi har lust helt enkelt. Om du börjar ställa krav på mej när vi bara ses för sex, då lär jag vända på klacken och gå. Det är helt annat om man har ett förhållande, såklart. Men nu är det inget förhållande jag söker här och nu! Sex i alla former älskar jag och storleken är viktig.

Sen kanske andra kvinnor inte tycker att en stor snopp är viktigt, men jag tycker det som sagt. Män över 30 kan höra av sej, men visst, är du under 30 och jag finner dej attraktiv. Då säger jag naturligtvis inte nej till en sexdejt, men vi får se om någon svara här. Kramar från mej, en kåt milf!

5 svar på ”Stor kuk sökes!”

  1. Hej. Härligt. Svensk man med stor sex lust, kåt. Älskar sex. Styv 21cm som gärna knullar dig mogen kvinna. Provar olika ställningar. Sprutar vart du vill ha det. kram

    Svara

Lämna en kommentar

Alla kommentarer granskas manuellt innan publicering. Kontaktuppgifter som e-post, telefonnummer, Snapchat, Kik eller liknande godkänns inte.

GRATIS
Sexträffar UTAN krav!