Är du en kille som har en stor kuk? Då ska du skriva till mej, en mogen kvinna vars mogna fitta suktar efter en rejäl kuk. Jag ser väl okej ut, inte trådsmal precis, utan skulle nog kalla mej för en mullig kvinna. Så lite hull måste du gilla annars lär det inte funka, du får gärna också ha några kg för mycket. En stor nallebjörn är mysigt, det är så härligt att krypa in i en stor famn!
Nu är det så här, jag är singel och trivs väl bra med det. Jag vill bara vara tydlig med att det inte är kärleken jag söker här. Men dyker mannen med stort M upp så säger jag naturligtvis inte nej, vem gör det liksom?!
Jag vill sexdejta en man med en stor kuk!
Jag vill att vi har sköna sexträffar utan krav på varandra, vi ses när vi har lust helt enkelt. Om du börjar ställa krav på mej när vi bara ses för sex, då lär jag vända på klacken och gå. Det är helt annat om man har ett förhållande, såklart. Men nu är det inget förhållande jag söker här och nu! Sex i alla former älskar jag och en stor kuk är det jag vill ha, för mej är det viktigt.
Sen kanske andra kvinnor inte tycker att en stor kuk är viktigt, men jag tycker det som sagt. Män över 30 kan höra av sej, men visst, är du under 30 och jag finner dej attraktiv. Då säger jag naturligtvis inte nej till en sexdejt, men vi får se om någon svara här. Kramar från kåta mej!

Hej. Härligt. Svensk man med stor sex lust, kåt. Älskar sex. Styv 21cm som gärna knullar dig mogen kvinna. Provar olika ställningar. Sprutar vart du vill ha det. kram
Hej man 42 sugen. Älskar sexlekar. Styv frisk 21cm kuk.