Kvinna söker par

kåt kvinna söker par för en skön trekantSom rubriken, kvinna söker par och jag är en kvinna som är strax under 40 år. Jag vill umgås med par som är i min ålder eller däromkring, det är en trekant jag vill ha men också vänskap. Att vi först börja med att lära känna varandra och sen när vi alla är redo så tar vi nästa steg.

Jag ska vara ärlig, jag har aldrig haft en trekant. Jag har bara haft sex med en man och ingen kvinna och bara sex på två. Men länge har jag varit nyfiken på och fantiserat om en trekant med ett par. Så den sexfantasin ska jag förverkliga nu så jag hoppas att det finns ett par som vill träffa mej.

Jag är en trevlig kvinna, jag är lugn och sansad, lever ett ordnat liv och allt det där. Jag ser helt okej ut, lagom stora bröst, en hårig fitta, dock är jag rakad på blygdläpparna, så jag är delvis rakad. Ni är seriösa i detta och om ni haft en trekant förut eller inte, det spelar inte så stor roll. Men det hade varit trevligt om kvinnan är bi eller åtminstone bi nyfiken, vilket jag är. Sen om vi kvinnor har sex eller inte, det får vi se.

Kvinna söker par och jag är väldigt sexuell av mej, jag tycker om långa förspel och mycket mys. Vill ni träffas och se om vi har något gemensamt och om vi har kemi? Hör då av er, jag väntar på ert svar. Kram!

Lämna en kommentar

Kåta mogna kvinnor vill träffa dig idag!
GRATIS
Sexträffar UTAN krav!